Elu filosoofid on öelnud pool huumoriga öelnud: "Elus on kolm asja, mille vaatamisest ei väsi inimene mitte kunagi - elav tuli, meri/ookean ja kuidas teine inimene töötab "
Elav tuli on inimkonna elus olnud lahutamatuks ja eluvajalikuks osaks juba aegade algusest, mille visuaalset ilu nauditakse pea igapäevaselt ka täna. Et puude põlemisel tekkivat leekide valgusemängu veelgi esile tõsta tõime oma tootevalikkuse kliendi erisoovidest ja fantaasiast lähtuvalt disainitaud terasest lõkkealused. Kasutades meie poolt pakutavaid spetsiaalseid lõkkealuseid, hoiate tulekolde kontrolli alla ning pinnasele avaldatav kahjulik keskkonnamõju on minimaalne kui mitte olematu.
Lõkkealused on valmistatud enamasti 5 mm paksusest teraslehest mis annab alusele suure stabiilsuse ja pikaajalise ksutatavuse. Aluseid on võimalik kasutada nii romantiliste lõkkeõhtute korraldamiseks, grillimiseks kui ka niisama elava tule nautimiseks. Antud toode on edukalt kasutatav aastaringselt, mida on ka näidanud meie seniste rahulolevate klientide tagasiside.